top of page

MÜŞTERİLERİMİZ

Aşağıda bir kısmına yer verdiğimiz yüzlerce yerli ve yabancı müşteri Alp Tercüme'nin ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmaya devam ediyor!

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

 

Soda Medya

İşbirliğimiz memnuniyetle devam etmekle beraber, Alp Tercüme ile bir çok projede çalışma fırsatımız oldu.

Özellikle medikal, IT gibi teknik alanlardaki yetkinliği, proje konusuna hızla adapte olabilmesi ve en önemlisi de iyi iletişimi sayesinde işlerimiz yıllardır Alp Tercümeye emanet. Soda Medya olarak, ajans hizmeti verdiğimiz markalarımızın en önemli etkinliklerinde konuşmacılarımızı sesi olmaya devam:)

 

Gamze Güler

Müşteri İlişkileri Direktörü

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Eğer çok acil bir çeviriye ihtiyacınız varsa, son dakikada simultane hizmeti almanız gerekiyorsa teleşa girmenize hiç gerek yok çünkü çözüm ortağınız olarak Alp Tercüme her zaman yanınızda. Biz Securitas Güvenlik Hizmetleri olarak öyle olduklarını düşünüyoruz.

İsterseniz bir paragraflık metin, isterseniz sayfalarca bir yazı olsun her zaman işini aynı ciddiyette ve kalitede yapıyor olmaları, profesyonel yaklaşımlarını samimiyet ve dürüstlükleriyle pekiştirmeleri, bize çözüm ortağımız olarak ne kadar doğru karar verdiğimizi hatırlatıyor. Ön hazırlıkları, iş birlikleri, zamanında ve doğru iş yapmaları bizim onları tavsiye etmemiz için yeterli diye düşünüyoruz.

Elif Duygu Koca
İletişim Uzmanı
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

bottom of page