top of page

HAKKIMIZDA

Alp Çeviri Hizmetleri, birçok dünya dilinde profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunan bir yeminli tercüme bürosudur.

Merkezi Antalya'da bulunan şirketimiz %100 müşteri memnuniyetine odaklanmış olarak çok farklı uzmanlık alanlarındaki (teknik, hukuki, tıbbi, ticari, akademik, vb.) deneyimli tercüman kadrosuyla Türkiye ve dünyanın farklı lokasyonlarındaki müşterilerine tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz noter yeminli tercüme hizmetleri konusunda Antalya yeminli tercüman kadrosuyla müşterilerine en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır.

Şirketimizin öncelikli ilkeleri zamanında teslim ve yüksek kalitedir. Sizler de bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizi arayın!

Vizyonumuz

Dünyanın ve Türkiye'nin her noktasına kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak gören, fark ve değer yaratan hizmet anlayışıyla, sektöründe lider, çevirilerin her aşamasında bir tercüme bürosundan daha fazlasını veren öncü bir tercüme bürosu olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin zaman ve kalite gereksinimlerini yüksek teknolojik alt yapımız ile tek bir potada eriterek onlara hızlı, doğru ve aynı zamanda yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sunmak ve kalite hedefleri doğrultusunda müşterilerinin ve paydaşlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmak.

bottom of page